Çiçekli, Gökkuşağı Desenli Hayvan Desenli Rengarenk Tırnak Süsleme

Çiçekli, Gökkuşağı Desenli Hayvan Desenli Rengarenk Tırnak Süsleme Videosu Anlatımlı
Yep yeni bir nail art (tırnak süsleme sanatı) anlatım videosu ile sizlerleyiz.  Yaz geliyor ve gardıroplarınızdan çıkarıp giyeceğimiz rengarenk bir sürü kıyafetimiz var. Giyimimize özen gösterdiğimiz, modaya ayak uyduğumuz gibi tırnaklarda ki modaya da ayak uydurmamız lazım. Bizde bu yüzden sizlere yazın giyeceğimiz rengarenk kıyafetlerimizle birlikte kombinlemek için yapabileceğiniz rengarenk bir tırnak videosu paylaştık sizinle.
Eğer bu desenleri yapmak için nail art (tırnak süsleme sanatı) kalemleriniz var ise işiniz bir hayli kolay olacak demektir. Ama eğer yoksa kullanabileceğiniz alternatif yöntemlerde var tabiî ki sizlerle paylaşacağız.

İlk önce yapacağınız çiçek desenini anlatacağım sizlere

İhtiyacınız olacak malzemeler

Tırnak Cilası
Renkli ojeler
Nail art kalemleri
Fırça
Aseton
Taşan ojeleri temizlemek için kulak çubuğu
tırnak süsleme sanatı

Şimdi bakalım bu sevimli ojeler nasıl sürülür..

Dilediğiniz renkte ojeleri seçin ve tırnağınıza baz olarak 2 kat beyaz oje sürüp iyice kurumasını bekleyin. Noktalar yapmak için İsterseniz seçtiğiniz ojelerin fırçalarını kullanın yada bir toplu iğnenin arkasını kullanabilirsiniz veya bir tel toka! Sarı renk oje ile 3-4 tane farklı yerlere noktalar koyun. Bunlar çiçeklerimizin orta kısımları. Daha sonra diğer renkler ile sarı noktanın yanlarına noktalar koyun ve işte muhteşem yaz çiçekleri !! isterseniz tüm tırnaklarınızı yada tek tırnağınızı böyle yapıp diğer tırnaklarınıza da çiçeklerden birinin renginde oje sürerek kullanabilirsiniz. Üzereni de parlatıcı sürüp daha uzun süre deseninizi tırnaklarınızda taşıyabilirsiniz. Diğerlerini de videomuz yardımı ile sürebilirsiniz..

Aşağıdaki videoyu izleyerek yardım alabilirsiniz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git