Tanyeli’nin moral yürüyüşü

Pankreas kanseriyle mücadele eden oryantal Tanyeli: Yeni çıkan yurt dışından gelen ilaçlarının bazıları inanılmaz pahalı. Bazılarının adeti 6 bin Euro’yu geçiyor. Tedavinin yanıt süreci, bilinmezliği de ekstra cabası… Bu da birçoğunun elini kolunu bağlıyor. Reçetelerdeki bir iğne 11 bin lira

Tanyeli’nin moral yürüyüşü

Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, Türk tasarımcı Yağmur Özer’in Milano Fashion Week’teki defilesinde podyuma çıktı.

Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli, hem kanser hastalarına moral olmak hem de kansere dikkat çekmek amacıyla sıfıra vurdurduğu saçlarıyla podyumda yürüdü.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Barozzi Sarayı’nda gerçekleşen defilede Yağmur Özer’in kendisi için hazırladığı kırmızı elbiseyi giyen ünlü oryantal, kapanış selamına da tasarımcıyla birlikte çıktı. Tanyeli, Milano’dan sonra Paris’te de podyuma çıkacağını açıkladı.

Tanyeli, İtalyan medyasına “Prenses Diana, Maradona, Madonna, Prenses Margaret, Morgan Freeman gibi dünyaca ünlü isimlere dans eden, Türkiye’nin dünyaca ünlü dans sanatçısı” olarak lanse edildi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git