Erkeklerin Kadınlarda Katlanamadığı Özellikler

Her ne kadar erkekler kadınlar olmadan yapamasa da, bazen kadınlar öyle özellikler sergiliyorlar ki erkekler gerçekten kaçma noktasına geliyor. İşte erkeklerin kadınlarda katlanamadığı bazı özellikler;

 Yapmacık Konuşma

Kadınların kelimeleri yayarak, seslerini incelterek, şımarık bir çocuk edasında konuşmaları erkekler tarafından son derece yapmacık bulunuyor. Genel olarak erkekler doğal kadınlardan hoşlanıyor.

 Yoğun Makyaj

Erkekler, kadınların neden yüzlerini pembeye boyayıp, gözlerinin altını beyaz bıraktığını anlamıyor  Makyaj teknikleri onlara çok uzak bir konu. Yoğun makyajı ise itici buluyorlar.

 Teknolojik Aletleri Süsleme

Telefon, bilgisayar ve tablet gibi teknolojik aletleri küçük bir kız çocuğu gibi tüylü kaplarla kaplamak, parlak taşlarla süslemek, eşyaları sevimli göstermek onlara son derece anlamsız geliyor.

 Kırmızı Ojeler

Çok uzatılmış ve kırmızı oje sürülmüş tırnaklar erkeklere korkutucu geliyor. Bir cadıyla çıkıyormuş havası verdiği için kırmızı uzun tırnaklardan uzak duruyorlar.

 Aşırı Tavırlar

Erkekler, kadınların aşırı tavırlar sergilemesinden hoşlanmıyor. Mesela bir kadının erkeksi, küfürbaz tavırlı olması veya aşırı derece feminist davranması bunlardan bazıları.

 Tene Uygun Olmayan Saç Renkleri

Erkekler kadınların saç renklerine çok dikkat ediyor. Çok uçuk renklerden hoşlanmadıkları gibi özellikle esmer kadınların saçlarını yoğun sarıya boyamasından da hiç hazzetmiyorlar.

 Alışveriş Merakı

Kadınların markaların indirim günlerinde sadece mağaza gezmeye kanalize olması, indirimli ürünleri alırken bir yarışa girmeleri ve hayatlarındaki tek tutkunun alışveriş olması erkekleri uzaklaştıran nedenlerden. Özellikle alışverişe giderken erkek arkadaşınızı götürmek istemeniz, sizden çok uzaklara kaçmasına neden olabilir.

 Çok Süslü Aksesuarlar

Çizgi film karakterleri desenli veya çiçekli, renkli, tüylü vs. şekiller içeren telefon kabı gibi aksesuarların kullanımı erkeklere 12 yaşındaki akrabalarıyla geziyormuş hissi veriyor. O yüzden bu tür çocuksu alışkanlıklardan vazgeçmelisiniz.

Burç Muhabbeti

Kadınların astrolojiye düşkün olmaları erkeklerin garip karşıladığı durumlardan. İlk buluşmada kadınların burçlarını sorarak bunun üzerine yorum yapmalarını erkekler anlamıyor.

 Kültür Eksikliği

Müzik, sinema, kitap, tiyatro gibi aktiviteler konusunda eksik kalan kadınlar erkekler tarafından hoş karşılanmıyor. Kadınların sadece güzellik, bakım, kıyafet ve dedikoduya odaklanmaları erkeklerin hiç de sevmediği şeyler. Unutmayın erkekler her konuda konuşabilecekleri, kendini geliştiren ve kadın-erkek konusu diye ayırımlar yapmayan kadınlardan hoşlanıyor.

 Moda Tutkusu

Sırf moda olduğu için bütün kadınların tercih ettiği ve yakışmasa da neredeyse bütün kadınların birbirine benzer giyinmeleri erkeklere itici geliyor. Özellikle son moda kıyafetleriyle kendilerini beğenmiş tavırlar sergileyen ve kendinizi vazgeçilmez sanan kadınlar unutmayın erkekler önce sizden vazgeçecektir.

 Doğal Olmama

Denize girerken, pikniğe giderken, yürüyüşe çıkarken kadınların yoğun makyaj yapıp, takılar takması erkeklere komik gelen olgulardan.

 Dedikodu

Erkekler, tüm zamanını dedikodu yaparak geçiren kadınlardan hoşlanmıyorlar. Çünkü onlara göre bir başkasının arkasından bu kadar rahat konuşabiliyorsanız, bir gün erkek arkadaşınızın arkasından da rahatlıkla konuşabilirsiniz. Bu da sizi onun gözünde güvenilmez yapıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git