Evde Su Dalgası Saç Modelini Nasıl Yaparız?

Merhaba Sevgili Ziyaretçiler,
Bugün sizlerle evinizde kuaföre gitme zahmetine girmeden çok pratik kolay şekilde nasıl su dalgası saç yapabileceğinizi öğreneceksiniz.Bu yıl yeni trend olan su dalgası saç modellerini aşağıdaki resimlerden bakabilir ve bu şekildeki saçları evinizde sizlerde yapabileceksiniz. Sadece gerekli olan tek şey yüksek ısıya sahip bir maşaya sahip olmanız.
1. Öncelikle saçlarınızın tamamen kuru olması gerekli
2.maşayı kullanırken maşanın ucu yere bakacak şekilde tutmanız çok önemli
3.Saçlarınızı ince ince ayrın ve ayırdıklarınızı karışmaması için tokalayın
4.saçların alt kısmından başlayarak maşanızı uygulamaya başlayın.
5. Tüm saçınıza bu şekilde maşayı uyguladıktan sonra saçlarınızı öne doğru eğip ellerinizle ayırın ve karıştırın böylece daha hacimli olmasını sağlacaksınız.
6. Son olarak saçlarınıza az miktarda sprey sıkarak saç şeklinizi doğru biçimde sabitleyin.
Bu şekilde saçlarınız biraz zaman geçtikten sonra kendini bırakıp su dalgası şeklini alacaktır.
Resimleri tam boy görmek istiyorsanız lütfen küçük resmin üzerine tıklayınız.

Resimleri tam boy görmek istiyorsanız lütfen küçük resmin üzerine tıklayınız.
Yukarıda anlattıgımız gibi saçlarınıza bu uygulamayı evde yapabilirsiniz ve çok güzel farklı su dalgası saçlara sahip olabilirsiniz yukarıdaki resimlerde gördüğünüz gibi farklı su dalgası saç modeli yapmak istiyorsanız mesela iri dalgalı su dalgası saç modeli yapmak istiyorsanız saç tutamlarınızı daha kalın bir şekilde alarak kalın dalgalara sahip olabilirsiniz. Eğer daha ince permalı gibi saçlara sahip olmak istiyorsanız saç tutamlarını daha ince tutarak maşa uygulayabilirsiniz.
Eğer düz saçlara sahipseniz su dalgası saç modelini uygulamak daha kolay bir şekilde olur eğer düz saçlara sahip değilseniz önce saçlarınıza kısa bir fön uyguladıktan sonra su dalgası saç modelini yaparsanız daha hoş görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Prenses….

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git