Pınar Altuğ’un kızı ile Mustafa Sandal’ın oğlu Alaçatı’da görüntülendi! ‘Göcek’te tanıştık’

Pınar Altuğ’un kızı ile Mustafa Sandal’ın oğlu Alaçatı’da görüntülendi! ‘Göcek’te tanıştık’

“Çocuklar Duymasın” dizisiyle yıldızı parlayan, her hareketiyle ve açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Pınar Altuğ, kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile mutlu bir evlilik sürdürüyor.

15 yıllık evliliklerinde aşklarını her zaman gözler önüne seren Yağmur Atacan ile Pınar Altuğ’un bir de Su adında kızları var.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çiftinin kızları Su ile Mustafa Sandal’ın Emina Jahovic’ten olan oğlu Yaman Sandal önceki gün Alaçatı sokaklarında görüntülendi.

İkili “İlk defa birlikte fotoğrafımız çekiliyor” dediler. Aynı akşam Mustafa Sandal’ın konserinde birlikte eğlendiler.

‘YATLARIMIZ YAN YANA DEMİRLİYDİ’
Bir kafede oturan ikili, karşılarında gazetecileri görünce şaşırdı. İki genç, Göcek tatilinde bir koyda yatları yan yana demirliyken tanıştıklarını belirtti.

Mutlu evlilikleriyle sanat camiasının parmakla gösterilen çiftlerinden olan Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan geçtiğimiz ay evliliklerinde 15 yılı geride bırakmıştı.

Aşklarını her zaman gözler önüne seren Yağmur Atacan ile Pınar Altuğ özel hayatlarıyla ilgi odağı oluyor. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle Pınar Altuğ son olarak kızı Su Atacan ile bir davette ortaya çıkmıştı.

Zarafeti ile övgüleri toplayan Su Atacan başarıları ile annesini babasını gururlandırıyor. Deniz sporlarında daha önce yeteneklerini sergileyen Su Atacan voleybol da oynuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git