Dilan Polat’ın karakutusu Şule evden canlı yayın açtı: Hiçbir yere gitmiyorum, buradayım…

 

İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan ve hakimliğe sevk edilen Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da aralarında bulunduğu 12 kişi tutuklandı. 6 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Yaşanan gelişmelerin ardından Dilan Polatın karakutusu olarak bilinen yardımcısı Şule evden açtığı yayında “Altınlar, paralar verildiği zaman mutlu, huzurlu olarak burdaysam, en zor ağır günde de buradayım” dedi.

Sosyal medyadaki lüks yaşantısıyla dikkatleri üzerine çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında ortaya atılan “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” iddialarına son noktayı hakim koydu.

DİLAN POLAT VE EŞİ TUTUKLANDI
19 saat süren işlemlerin ardından 18 şüpheliden aralarında Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Sezgin Polat, Ahmet Gün, Can Doğu ve Can Polat’ın olduğu 12 kişi tutuklanırken, altı şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 

“BURADAYIM”
Yaşanan gelişmelerin ardından kaçtığı iddia edilen Dilan Polatın yardımcısı Şule evden açtığı yayında “Altınlar, paralar verildiği zaman mutlu, huzurlu olarak burdaysam, en zor ağır günde de buradayım” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git