Göz Altı Morlukları İçin Maske

Merhaba sevgili ziyaretçiler,

Göz altında oluşan morluklar kapatıcılar ile yok etmeye çalıştığımız göz çevresi sorunları tüm kadınların en büyük sorunlarından biridir. Bir çok malzeme kullanarak gözeneklerimizi kapatarak fondöten göz altı stikleri ile yoğun makyaj yapmanıza artık gerek kalmadı sadece bu maskeyi uygulayarak göz altı morluklarınızdan , sivilce lekelerinizden , sararmış mat görünen cildinizden kurtulmak için harika çözüm olan bu maske için gereken malzemeler, hazırlanışı ve uygulaması aşağıda belirtilmiştir.
Malzemeler,
bir çay kaşığı bal kabağının çekirdeği
bir tatlı kaşığı su yada süt de ilave edebilirsiniz,
yarım çay kaşığı bal
Hazırlanışı,
göz altı morlukları için maske yapımıBir çay kaşığı bal kabağı çekirdeklerini bir havanda iyice ezin daha sonra maskeyi yapabileceğiniz uygun boyutlarda ki bir kabın içerisine ezdiğiniz bal kabağı çekirdekleri koyun daha sonra üzerine isteğinize bağlı olarak bir tatlı kaşığı su ve ya süt ilave ederek iyice karıştırın daha sonra bu karışımın içerisine yarım çay kaşığı bal ilave edin ve tekrar karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı buz dolabında uygun bir yerde 2 veya 3 saat bekletin sonra oluşan bu maskeyi göz çevrenize uygulayın göz altı morluklarınız açılana kadar bu tamamen doğal ürünü kullanınız.

Bal kabağı maskesi cildi gerginleştirir ve ciltte oluşan lekeleri göz altı morlukları daha önceden sıkılmış ve iz yapan sivilce lekelerini kapatmada en iyi çözüm bal kabağı maskesidir. tamamen doğal olduğu için cilde zarar vermez. Cilt bozukluklarını engellemek için çok iyi bir çözüm sağlayan bu cilt maskesi müthiş bir etki yaparak kadınların en büyük dert ettikleri bir çok makyaj ürünü kullanarak kapatmaya çalıştığı lekeler ve morluklar ortadan kaldırmak için çok güzel bir çözüm olmaktadır.

Prenses…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git