Harika Mutfaklar

Harika Mutfaklar

Yepyeni harika hazır mutfak modelleri ile sizlerleyiz arkadaşlar.. Fikir edinmek isteyenlerin yardım alabileceği bir çok modeli bu galerimizde bir araya getirdik..

Ahşap büyük masası ile dikkat çeken beyaz lake mutfak doğal ahşabın güzelliği ile bütünleşmiş harika görünüyor.. Yine ahşap bir masa ton olarak daha açık bir renk tercih edilmiş oda tercihinize göre değişecek bir fikir sunuyor.. Uzun beyaz mermer tezgahı ve bar tabureleri ile masa olarakda kullanabileceğiniz bir alan yaratabilirsiniz mutfaklarınızda..  Beyaz tercih edenler için mermer tezgahlı ada üniteli harika bir mutfak örneği daha yine galerimizde..Ahşap ve beyaz lakenin birlikte kullanıldığı beyaz ağırlıklı modern şık bir mutfak ilginizi çekecektir..Ahşap zemin tavan ve tuğla duvarlarla ilginç bir tasarımı da galerimizde görebilirsiniz.. Ahşap ve kahve tonları ile dizayn edilmiş başka bir hazır mutfak modeli de yine galerimizde beğeninize sunulmuş durumda.. Ultra modern mutfak modeli ise duvardaki gelincikleri ile muhteşem görünüyor.. Mavi dolapları ile dikkat çeken mutfak modeli, duvarındaki deniz teması ile dikkat çeken başka bir mutfak modeli, mor orkideleri ve mor çiçekleri ile dikkat çeken mor mutfaklar, yine gelincik çiçekleri ile dikkat çeken siyah mutfak, turkuaz dolapları ile turkuaz mutfaklar, dolabu ve fırını turkuaz tercih edilmiş mutfaklar, turuncu lake mutfak, yeşil mutfak modeli ve daha fazlası için buyurun galerimize..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git