4 ay önce eşi Tolga Savacı’yı kaybeden Nermin Bezmen’in şimdi de oğlu yoğun bakımda!

Oyuncu Tolga Savacı ve yazar Nermin Bezmen 2015 yılında nikah masasına oturmuştu. Tolga Savacı dört ay önce hayatını kaybetmişti. Henüz zor günleri atlatamamışken Bezmen’in, oğlunun da yoğun bakımda olduğu ortaya çıktı.

Oyuncu Tolga Savacı ile yazar Nermin Bezmen, 2010 yılında başlayan ilişkilerini 2015’te nikâh masasına taşımıştı. 2017’de ABD’ye yerleşen çiftten Savacı, 2024 Şubat ayında hayatını kaybetmişti.

Savacı, vasiyeti üzerine New Jersey’de toprağa verildi. Hayat arkadaşını kaybeden Bezmen’in, şimdi de oğlu yoğun bakımda!

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN 

Mankenlik eğitimi için 1983’te İtalya’ya giden Tolga Savacı, iki yıl boyunca İtalya, Almanya, Fransa’da modellik yaptıktan sonra henüz 22 yaşında Banu Alkan’la başrolü paylaştığı ‘Arzu’ (1985) filmiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştı. Bir döneme damga vuran Savacı, geçirdiği kalp krizi sonucu 60 yaşında hayatını kaybetmişti.

‘DERİN YÜREKLİ SEVDİCEĞİMİ KAYBETTİM’
Sanat dünyasını yasa boğan acı haberi ünlü oyuncunun eşi Nermin Bezmen duyurmuştu. Bezmen, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Yüreğim kanıyor! Kanıyor! Kaybettim, dev yürekli sevdiceğimi. Ansızın çıktı sonsuza yolculuğuna. Ben yerle gök, yangınlarla buzlar arasında kayıplarda. Canım Sibel, Zeynep Savacı, Atilla’cığım, canım evlatlarım Pamira, Cazım, Ariella, Shawn, canım torunlarım Pia, Shaya, Luna derin acımızı yaşıyoruz.”

Bezmen için bir acı durum daha yaşandı. Oğluyla fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan paylaşan Nermin Bezmen takipçilerinden dua istedi.

‘EVİNE, AİLENE SAĞLIKLA DÖN’
Bezmen “Sevenlerimiz, dualarınız şu an yoğun bakımdaki canım oğlumla buluşsun dilerim… İkinci göz ağrım, annelik mutluluğum, gururum, Yaradan seni bana, bizlere bağışlasın… Evine, ailene sağlıkla dön yavrum…” dedi.

Nermin Bezmen oğlunun durumunun stabil olduğunu fakat hâlâ yoğun bakımda olduğunu şu sözlerle duyurdu:

“Benim biricik oğlum, zen ve rind Cazımaçim, yaradan o güzel yüreğini aşkla, sanatla çarpması için sana, seni bizlere bağışladı, bağışlasın! Yüreği sevgi dolu, şefkatli sayfa arkadaşlarım, yağmur gibi akan dualarınıza minnettarım.”

‘DURUMU STABİL’
“Oğulcuğumun stent operasyonundan sonra durumu stabil, ancak henüz yoğun bakımda. Dualarınızı esirgemeyin lütfen. Tanrım tüm hastalara şifa, hasta yakınlarına sabır, kuvvet versin! Sevgiyle kalın!”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git