İzzet Altınmeşe’nin oğlu Ali Murat Altunmeşe’nin Nasıl Öldüğü Ortaya Çıktı

Edinilen bilgiye göre, bir program için Mersin’de bulunan ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe’nin oğlu Ali Murat Altunmeşe, merkez Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi’nde kaldığı apartmanın 11’inci katından düşerek hayatını kaybetti.

Altunmeşe’nin cenazesi, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. İzzet Altınmeşe ise konuyla alakalı henüz bir açıklama yapmadı.

 

ALİ MURAT ALTUNMEŞE KİMDİR?
Ali Murat Altunmeşe İzzet Altunmeşe’nin oğludur. Yer aldığı bazı filmler:-Ali Baba ve 7 Cüceler 2015
-Bir Don Juan Öldürmek 2014
Ali Murat Altunmeşe son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde yer aldı.

“FIRAT BANA BENZEMİŞ”
Usta türkücü İzzet Altınmeşe, Twitter’da oldukça aktif ve yaptığı paylaşımlarla da beğeni topluyor. Altunmeşe, son paylaşımlarından birinde ise oğlu Fırat Altunmeşe ile benzerliğine değinince gündem oldu.

İzzet Altınmeşe ise oğluyla benzerliğine dair şu paylaşımı yaptı: ”Ben gençken daha yakışıklıydım, Fırat bana benzemiş sadece Ben’i yok. Babasının oğlu…”

İlk olarak ‘Vicdan’ isimli dizide rol alan ve ardından ‘Kaçak Gelinler’ dizisinde Can karakterini canlandıran Fırat Altınmeşe, ‘Mucize Doktor’ dizisinden sonra ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisine dahil oldu.

“ALLAH SABIR VERSİN”
Öte yandan Altunmeşe’nin ölüm haberinin ardından ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Yılmaz, paylaşımında “Ali Murat kardeşimizin acı haberini aldım. Çok üzüldüm. Altınmeşe ailesine başsağlığı diliyorum. Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git