Son dakika: Lalin’e kardeş geldi! İşte Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin kızlarına verdikleri isim…

Sanat camiasının parmakla gösterilen çiftlerinden Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. 2020 de ilk çocujları olmuştu Bugün yeni bir çocuklları daha oldu.

Sanat camiasının parmakla gösterilen çiftlerinden Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. 21 Ekim 2020’de ilk kızları Lalin’i kucağına alan gözde çift, dün ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı. Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin’e kız kardeş geldi.

HABERİN DEVAMINI OKUMAK VE RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ KÜÇÜK RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında kendi gibi oyuncu Sinem Kobal,ilehayatını birleştirmişti. 21 Ekim 2020’de ilk kızları Lalin’i kucağına alan gözde çift, dün ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşadı.

Türkiye’nin en yakışıklı jönlerinden olan ve şimdilerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu ile oyuncu eşi Sinem Kobal’dan müjdeli haber geldi.

Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun kızları Lalin’e kız kardeş geldi.

Kızı Lalin’e hamile kaldıktan sonra bakımı ile de bizzat kendi ilgilenen ve setlerden uzak kalan güzel oyuncu Sinem Kobal’ın dönüşünü bekleyen hayranları, ikinci bebek haberi ile tatlı bir şaşkınlık yaşamıştı.

Kenan İmirzalıoğlu daha önce minik kızlarının adını eşi Sinem Kobal’ın koyacağını açıklamıştı.

Magazin gündemine son dakika düşen müjdeli haber sonrası Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin kızlarına verdikleri isim merak konusu olmuştu.

Sinem Kobal’ın kızına koyduğu isim Selena dizisini akıllara getirdi. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun bebeklerinin ismini Leyla koydu.

İkinci bebeklerine kavuşmak için gün sayan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde güzel havanın tadını kızları Lalin ile çıkarmıştı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git