Online Test: Ellerini Birleştirme Biçimin Karakterin İle İlgili İnanılmaz Bilgiler Veriyor

Günlük hayatta gayriihtiyari birtakım hareketler yaparız ve bazı davranışlarda bulunuruz. Biz zannederiz ki bunlar öylesine yapılmış sıradan hareketlerdir. Şayet siz de böyle düşünüyorsanız biliniz ki büyük bir yanılgı içindesiniz.

İnsanlarının beden dilinin geçmiş yaşamı, travmaları ve bilinç altıyla çok yakından ilişkilidir. Söz gelimi kambur duran insanlara dikkat edin onlarda bir özgüven eskliği olduğunu görürsünüz. Bununla birlikte sosyal fobi, değersizlik de çoğunda gözlenir. Bu değersizlik hissi ve sosyal fobi tedavi edildiğinde kamburluk da kendiliğinden düzelmektedir. İşte siz de online test aracılığıyla davranışlarınızın ne anlama geldiğini, aslında bilinç altınızda nelerin barındığını ortaya çıkarabilirsiniz. Bilinç altınız çoğu zaman kendini size belli etmez ama siz bunu daha çok günlük hayatta bir seçim yaparken anlarsınız. Bu noktada geçmiş yaşantılar, ailede aldığınız ilk eğitim, yetiştiğiniz coğrafya, biyoloji gibi birçok faktör davranışlarınız üzerinde etkindir.

İşte bu sayfamızda da ellerinizi birleştirme şeklinizin aslında neleri anlattığı, kişiliğinizi nasıl yansıttığı üzerinde duracağız. Neyse sözü çok fazla uzatmayalım ve galerimizden ellerinizi birleştirme şeklinizi seçerek okuyun. Şimdiden söyleyeyim şaşırmaya da hazır olun.

SEÇİMİNİZİ AŞAĞIDAKİ GALERİDEN OKUYUN

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git