Yeni Trend Saç Örgüsü Modelleri

Değerli Ziyaretçiler,
Bugün sizlerle kadınların en çok önem verdikleri şek olan saçlarla ilgili farklı modelleri sayfamızda hazırladım. Biz kadınlar en çok değişikliği saçlarda uygularız saçlarımızın ne kadar önemli olduğunu bildiğim için sizlere en yeni saç örgü modellerini hazırladım . hep birlikte bu yılın son moda çok farklı ve çok güzel saç örgü modellerine bakalım ilk resmimizdeki saç örgü modelimiz yandan aşağıya doğru tek taraflı uzun saça uygulanan göz kamaştırıcı saç örgü modelini görüyoruz. İkinci resmimizdeki saç örgüsü modelimizde ise yukardan aşağıya doğru yanda toplanarak topuz yapılmış gece abiye saç modeli olarak da kullanabileceğimiz çok şık saç örgüsü modeli yer alıyor. Diğer resimlerdeki saç örgü modellerini inceleyecek olursak 2013 yılının çok farklı yeni trend saç modellerini göreceğiz. ücüncü resmimizdeki saç örgüsü modelimizde ise yandan küçük örgü yapılarak açık bırakılan saça farklılık kazandırılmış bu saç örgüsü modeliyle de çok şık olabileceğinize inanıyorum.
Resimleri tam boy görmek istiyorsanız lütfen küçük resmin üzerine tıklayınız.

Resimleri tam boy görmek istiyorsanız lütfen küçük resmin üzerine tıklayınız.

 Dördüncü resmimizde ki saç örgüsü modelimizde ise atkuyruğu yapılmış saçda uygulanan yukarıdan örgü yapılarak saça farklılık kazandıran çok şık saç örgüsü modeli siz kadınları çok etkileyecek. Beşinci resmimizdeki saç örgüsü modelimizde ise salaş toplanmış at kuyruğu modelinde balık sırtı örgü ile saçları sıradanlıktan çıkartılarak farklılaştırılmış. yep yeni birbirinden güzel saç örgüsü modellerimizden birisi olan altıncı resmimizdeki saç örgüsü modelimiz de ise

iki farklı çeşit saç örgüsü modeli yer almakta birisi topuz yapılan saçta ki çember şeklindeki örgü diğeri şse at kuyruğu yapılmış saçta örgü modeli yer almaktadır.

Prenses…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git