Bir İlişkide Kadınların En Sık Yaptığı Hatalar

Kadınlar bazen farkında olarak veya olmayarak ilişkilerini, bazı hatalarla zorlarlar. Erkeklerin hoşlanmadıkları şeylerle sıklıkla karşılaşması, ilişkiden bütünüyle kopmalarına neden olacaktır. O yüzden siz siz olun erkek arkadaşınızı ya da eşinizi kaybetmek istemiyorsanız bu hataları yapmayın.

 Partnerinizi Konuşması İçin Zorlamak

Her insanın yaşayabileceği gibi partneriniz de zor günler geçiriyor olabilir. Onun bu suskun tavrı karşısında kendi haline bırakmak yerine sürekli sorular sormanız, bu durumu üzerinize alınmanız partnerinizin kaçmasına neden olacaktır. Bazen insanlar sorunlarının üzerinden susarak gelir. Ona sadece bir kere sorun, sessiz kalmayı tercih ederse rahat bırakın ve “anlatmak istersen buradayım” deyin. Emin olun size sevgisi artacaktır.

 Olayı Kurtarmak İçin Ağlamak

Erkekler, bir tartışma sonunda hatalı olsalar bile ya sessiz kalmayı tercih ediyorlar ya da özür diliyorlar. Fakat kadınlar haklı ya da haksız tartışma durumunda ağlamaya başladıkları için erkekler doğru düzgün içindekileri söyleyemiyor.

 Kız Arkadaşlarınıza İlişkinizin Tüm Detaylarını Anlatmak

Siz erkek arkadaşınızdan habersiz ilişkinizin bütün detaylarını kız arkadaşlarınıza anlattığınızda, arkadaşlarınız bunu mutlaka belli ediyor. Düşünün ki bütün detaylarını verdiğiniz bir akşamın ertesinde tüm sırlarınızı verdiniz. Kız arkadaşlarınız sevgilinizi görünce kaçamak gülümsemeler ve bakışlarla bütün bildiklerini belli ediyor.  Bu erkek arkadaşınızı son derece utandıracak bir durum. Daha da kötüsü kavgalarınızı anlatmanız. Çünkü siz sevgilinizi affedip yolunuza devam ederken arkadaşlarınız partnerinize tavır alabilir ve aralarında uçurumlar oluşabilir. Bazı sırlar sadece çiftlerin arasında kalmalı.

 Fazla Üzerine Gitmek

Bazı kadınlar partnerlerini günde 20 kez arayıp 50 kez mesaj atabiliyor. Onu özlüyor ve sürekli sesini duymak istiyor olabilirsiniz fakat onun da bir hayatı var ve çalışıyor olabilir ya da müsait olmayabilir. Fazla ilgi partnerinizin sizden sıkılmasına neden olur. Eğer çok fazla sesini duymak istiyorsanız günde birkaç kere arayın ve söze önce müsait olup olmadığını sorarak başlayın.

Erkek Arkadaşınızın Arkadaşlarına Onun Sırlarını Vermek

Erkekler bazen yakın arkadaşlarına anlatamadığı bazı sırlarını sevgililerine kolaylıkla anlatabilir. Örneğin 6 yaşındayken hala bezle dolaştığınızı size rahatlıkla anlatabilir. Eğer siz bu sırrı onun arkadaşlarıyla paylaşırsanız muhtemelen alay konusu olacaktır ve bir daha size asla sır vermeyecektir.

 Gelecek Hakkına Planlar Yapmak

Erkekler doğal davranmayı severler. Evlilik vakti gelirse evlenir, o vakit gelmediyse de hakkında konuşmayı sevmezler.  Çok fazla planlı yaşamak sizi de hayal kırıklıkları ile karşılaştırabilir. O yüzden bırakın her şey akışında ilerlesin.

 Biz Kelimesini Çok Erken Kullanmak

İlişkilerimize başlarken herkesin kendi hayatı vardır bu yüzden sen ve ben olarak başlarız. Fakat bir ilişkinin bize dönüşmesi kesin değildir. O ilişkinin ciddiyetine bağlıdır. O yüzden ilişkinizin durumunu anlamadan hemen biz kelimesini kullanırsanız erkek arkadaşınızı kaçırırsınız. Ne zamanki aranızdaki her şey oturur artık ikinizin de tek hayali beraber yaşlanmak olur, o zaman planlar yapabilir ve cümlelerinize bizle başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git