Survivor adasına veda eden Avatar Atakan’ın hayatından dram çıktı! Avatar Atakan mutlu bir aile babası ama kendi babasının adını anmıyor!…

Survivor All Star 2022’de büyük finale artık sayılı haftalar kalmışken sürpriz bir şekilde adaya veda eden isim Avatar Atakan oldu.

Kıyasıya mücadelenin verildiği yarışmada Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan’ın elenmesi hayranlarını üzerken sosyal medyada da oldukça ses getirdi.

Survivor All Star 2022’ye de efendiliği ile damga vuran Avatar Atakan özel hayatıyla da merak konusu oldu. Survivor Çağan Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftin mutlu evliliklerinden ise Leon Aslan isminde bir oğlu bulunuyor.

Şimdilerde mutlu bir aile babası olan Atakan Arslan’ın çocukluğu ise sıkıntılarla geçmiş. Öyle ki Survivor Çağan Atakan Arslan babasının adını bile anmıyor… İşte az bilinenleri ile Survivor’a veda eden Avatar Atakan’ın hayatı…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Survivor 2022’de Avatar Sevenler Şokta! Eski Şampiyon İlk Potada Elendi. Survivor All Star 2022’de büyük finale artık sayılı haftalar kalmışken sürpriz bir şekilde adaya veda eden isim Avatar Atakan oldu. Kıyasıya mücadelenin verildiği yarışmada Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan’ın elenmesi hayranlarını üzerken sosyal medyada da oldukça ses getirdi.

Survivor All Star 2022’ye de efendiliği ile damga vuran Avatar Atakan özel hayatıyla da merak konusu oldu.

Survivor Çağan Atakan Arslan, Serap Korkmaz ile 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. Çiftin mutlu evliliklerinden ise Leon Aslan isminde bir oğlu bulunuyor.

Şimdilerde mutlu bir aile babası olan Atakan Arslan’ın çocukluğu ise sıkıntılarla geçmiş.

Öyle ki Survivor Çağan Atakan Arslan babasının adını bile anmıyor… İşte az bilinenleri ile Survivor’a veda eden Avatar Atakan’ın hayatı…

Survivor 2022 All Star yarışmasının iddialı yarışmacılarından biri olan Avatar Atakan, performansının yanında hayatıyla da çok merak ediliyor. Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar Atakan’ın ailesiyle ilgili bilinmeyen gerçekler ortaya çıktı.

Survivor yarışmacısı olan milli boksör Atakan Arslan’ı Avatar Atakan lakabıyla tanıdık.

Avatar Atakan ile eşi Serap Korkmaz 2017 yılında mutluluğa ‘Evet’ demişti.

Çiftin bu evliliğinden Leon Arslan adından dünyalar yakışıklı bir oğlu bulunuyor.

Avatar Arslan, kazandığısayılarını ise her oyunun sonunda oğlu Aslan’a gönderiyor.

Başarılı bir performans sergileyen Survivor 2016 şampiyonu olan Avatar Atakan’ın ailesiyle ilgili sır perdesi aralandı.

Dedesi ve babaannesinin büyüttüğü Atakan’ın ailesi merak konusuydu.

Atakan çok küçük yaştayken anne ve babası boşanmış. Atakan’ın velayetini babası, kardeşininkini de annesi almış.

Atakan yıllar sonra kardeşi ile yeniden görüşmeye başlamış. Ebeveynler boşandıktan sonra kendileri hiç görüşmediği gibi çocuklarıyla da biraraya gelmemişler.

Bu yüzden Atakan annesini ancak 10 yıl sonra görebilmiş.

Bu karedekiler Atakan’ın ayrı büyüdüğü annesi ve kız kardeşi Asu Arslan.

Öte yandan milli kick boksçu Atakan Arslan, geçtiğimiz yıllarda öz babası Mehmet Arslan’ın kendisine hakaret ve tehditte bulunduğu iddiasıyla savcılığa başvurmuştu.

Survivor Atakan, “Ben tanınan biri olunca birden baba olduğunu hatırladı. Ona kusursuz davranıyorum ama o, maddi yardımda bulunmadığım için beni tehdit ediyor” demişti.

“Babamı affetmem söz konusu değil”

Atakan Arslan, “Bana babalık yapmadı maddi yardımda bulunmadığım için tehdit ediyor. Bir babanın evladına yapmaması gereken çirkin şeyler yaşandı. Babamı affetmem söz konusu değil” ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git