Erkeklerin Kadından Beklentileri Nelerdir

Merhaba sevgili ziyaretçiler,

Erkekler kadından ne ister bu sorunun cevabı bir çok yerde tartışma konusu olarak geçti acaba ne isterler güzellik mi uzun boy mu güzel gözer mi güven mi bağlılık mı aşk mı acaba ne isterler işte erkeklerin ne istediği konusunu biz de ele alıyoruz sayfamızda sizler için paylaşıyoruz,
Annem Gibisin,
Erkeklerin en çok yaşadığı durum ikilemler hem annelerinden vazgeçemezler hem de karşılaştıkları kadından ve hep ikisi arasında bir bağlantı kurmaya çalışırlar anneden gördüğü ilgi şefkati karşılaştıkları kadında da görmek isterler.
Erkekler aptal kadın mı sever yoksa zeki kadın mı ,
Aslında erkeklerin aptal kadınlardan hoşlandıkları söylenir ama aslında kadınların aptal rolü yapabilen ve onları hayran bırakabilecek zekada olan kadınlardan etkilenir ve onlarda uyanan merak duygusu bağlılığa götürür
Sana ihtiyacım var,
Erkeklerin en çok sevdiği cümledir ona ihtiyaç duymak o zaman kendilerini kahraman hissetip ona ihtiyaç duyan kadının yanında olmak onları böbürlendirir ve bu şekilde farklı bir paylaşım duygusu uyanır erkeklerde.
Bu 5 cümleyi Asla kullanma
bir erkek kadından ne ister– Bir şey söyleyeceğim konuşmamız lazım,
İşte bu erkeklere yapılan en büyük hatadır belki de gerçekten önemli bir konudan bahsedeceksiniz ama onu farklı bir şekilde anlatmayı deneyin bu şekilde başlayan bir cümle fiyaskoyla sonuçlanır.

-Başım Çok Ağrıyor.

-Bil bakalım ne değişiklik göreceksin.

-Eski sevgilim de böyle yapardı,
sakın geçmiş ile bugünkü ilişkinizi karşılaştıracak cümleler kurmayın yoksa erkek arkadaşınızın aklında olumsuz soru işaretleri bırakarak ilişkinizi zedeleyebilirsiniz. Hiç bir erkek rakibi ile karşılaştırılmak istemez.
-Ne düşünüyorsun,
Bir erkek düşündüğü şeyleri bizim gibi açıklıkla detayı ve en ince ayrıntısıyla anlatamaz zaten bu tür sorular onları bunaltmaktan başka bir işe yaramaz!..

Prenses…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git