Bir yıldız, milyonların gözü önünde böyle çöktü: Artık sokakta kendi kendine konuşuyor

Genel olarak herkes gösteri dünyasındaki “bir yıldız doğuyor” öykülerine meraklıdır.

Zor koşullardan gelen kişilerin engelleri birer birer aşarak basamakları tırmanması ve sonuçta zirveye çıkması.

SEVENLERİ, USUL USUL UMUTLARINI YİTİRİYOR
Tabii ki hayatın her alanı gibi bunun da bir başka yüzü daha var. Kimileri de yıldız oluyor olmasına ama “düşüşleri” de yine milyonların gözleri önünde yaşanıyor.

Birazdan işte bunlardan birini anlatacağız size. Dışarıdan bakıldığında, onu mutlu etmesi gereken, kusursuz gibi görünen bir hayatı olan bu yıldız, artık ‘aynanın karanlık tarafında’.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

En çok da ailesi ve yakınları onun bir daha toparlanabileceği konusunda umutlarını usul usul yitiriyor.

ONU TANIYANLAR ÜZÜNTÜDEN KAHROLDU
Bu sözünü ettiğimiz kişi bir dönem ülkemizde de çok izlenen Melrose Place adlı diziyle gencecik yaşında ün kazanan Heather Locklear.

Biraz geçen yılların ama en çok de kendi kendisinin etkisiyle parlak günleri çok gerilerde kalan Lockhear, geçtiğimiz hafta Los Angeles sokaklarında onu tanıyanları üzüntüden kahredecek şekilde görüntülendi.

Heather Locklear’ın alkol ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarıyla bir türlü başa çıkamadığı ilk bakışta anlaşılıyordu o gün.

Bir binadan çıkan Locklear, yuvarlanıp düşmemek için hemen yanında bulunan sütunlardan destek aldı. Daha açık söylersek ayakta duracak hali bile kalmamıştı oyuncunun. Sonra merdivenlere oturan oyuncunun yüzünün ve gözlerinin şiş olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git