Tanyeli’den duygulandıran sözler: Maddi olarak hazırlıksızdım, asla dilenci değilim

Bir süredir pankreas kanseri tedavisi gören Tanyeli katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Hastalık sürecinde yakın

çevresinden maddi manevi destek gördüğünü dile getiren Tanyeli, ’11 yıldır Sidney’de yaşıyordum. Kayınvalidemin rahatsızlığı için geldim, dönecektim. Allah burada verdi hastalığı… Maddi olarak hazırlıksızdım. Asla dilenci değilim. Bana gönülden verildiği zaman şifa olur.’ diye konuştu.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Estetik Dr. Nihat Dik, sanat camiasından birçok ünlü ismi Antalya Kalkan’da bulunan lüks bir otelde ağırladı. Tanyeli, Demet Şener, Ece Gürsel, Sibel Taşçıoğlu, Ece Gürsel, Pınar Aylin, Zeynep Mansur vee Şebnem Özinal gibi isimler, üç gün boyunca güneşin ve denizin tadını çıkardı.

“DAVETSİZ MİSAFİRLER”

Bir seneden fazladır pankreas tedavisi gören Tanyeli, davete katılan isimler arasındaydı. Muhabirlerle sohbet eden Tanyeli, “Böyle hastalıkla mücadele ederken en önemli şey motivasyon ve moral. İki gün önce radyoterapim bitti.

Maalesef davetsiz misafirler boynum ve koltuk altımda bulundu. Aslında yatabilirdim, ‘Tanyeli geleceksin buraya’ dedim. Enerji olduğu zaman hayata karışın. Çıkın dışarıya, o tedavinin yüzde 50’si” dedi.

EKRANLARDA OLACAK

Yeni projelerinden bahseden Tanyeli, “Temmuzun ikinci haftası yemek programına başlıyorum. ‘Tanyeli ile Lezzetli Sohbetler’ programı elim lezzetli, ikinci sahnem yemeklerim” dedi.

“ELİMİ TUTUP ÇIKARDILAR”

Sibel Can’la karşılaşıp yazdığı sözlerle gündem olan Tanyeli, şu ifadeleri kullandı:

11 yıldır Sidney’de yaşıyordum. Kayınvalidemin rahatsızlığı için geldim, dönecektim. Allah burada verdi hastalığı… Maddi olarak hazırlıksızdım. Asla dilenci değilim. Bana gönülden verildiği zaman şifa olur.

3 milyon TL’ye yakın tuttu hastane masraflarım. Ebru Gündeş, Hakan Altun, Yıldız Tilbe ve Sibel Can destek oldu. Cahide’de gece yapıldı herkes geldi.

10 yıldır burada yokum, elimi tutup çıkardılar. Hepsinden Allah razı olsun. Kimseye telefon açıp, bir şey istemedim. Onlar bana vefasını gösterdi. Hiç çekinmeden kanal kanal dolaştım, ‘Hastane ve ilaç paramı dostlarım ödesin istemiyorum artık’ dedim.

Programı kaptım. Sibel Can bir tane… Sağlık Bakanlığı çok destek oldu. Kenan Doğulu, yüz yıldır görmüyorum buldu beni.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git