Alişan Bu Kıyafete Çok Kızdı

Türkücü Ceylan gündem oldu! Alişan’ın kendisine mesaj attığını söyledi yer yerinden oynadı 2. Sayfa programına çıkan şarkıcı Ceylan yeni tarzıyla gündem oldu.

Ceylan’ın Alişan’dan gelen mesajı okuması ise herkesi şoke etti.

Türkücü Ceylan katıldığı 2. Sayfa programındaki haliyle yine adından söz ettirdi. Ceylan’ın görüntüsü kadar kalçası da sosyal medyanın diline düştü. Ceylan yayında olduğu sırada ise Alişan’dan gelen mesaj herkesi şaşırttı. Daha önce bir çok kez ameliyat masasına yatan Ceylan sürekli imaj değiştirmesiyle gündeme geliyor. Estetik yaptırmadığını söyleyen “Görüntüm doğal.

Getirin Kuran’ı el basayım” dedi. Değişimiyle ilgili konuşan Ceylan, “Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum dahi tanımıyor. 40 senedir bu sektördeyim. Ben şarkı çıkardığımda haber olmuyorum ama imaj değiştirdiğimde haber oluyorum. Takdir edilmeyi beklemiyorum zaten” yorumunda bulundu. Ceylan daha sonra ise telefonuna bakarak Alişan’dan mesaj geldiğini söyledi. Mynet’ten alınan habere göre Ceylan, “Alişan yazmış çıkmıyorum yayına gelip alacağım seni. Aa dur kızdı o bana, kıyafetimi açık bulmuş, vallahi araya girsinler çıkıyorum geleceğim diyor. ‘Bu ne kıyafet çabuk değiştir’ diyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git