Sunucu İsmail Küçükkaya’nın aşk üçgeninde kriz çıktı! Görüntülenince apar topar kaçmıştı

Sunucu İsmail Küçükkaya öğretmen eşi Eda Demirci’den Ocak 2020 tarihinde olaylı şekilde boşanmıştı. Sunucu İsmail Küçükkaya, geçen ay Bodrum’da kız arkadaşı Halime Türkoğlu ile GÜNAYDIN tarafından görüntülenince telaşlanıp kaçmıştı.

Bu olayın ardından ilginç detaylar ortaya çıktı.

İsmail Küçükkaya, 2016’da görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile dünya evine girmişti. Çift o dönemde sosyal medya hesaplarından mutluluk pozları paylaştı ama Eda Demirci’nin iddiasına göre düğün günü tatsızlık yaşanmış ve evliliklerinin son aylarında birden fazla kez şiddete maruz kalmıştı.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Küçükkaya ve Demirci Ocak 2020’de, anlaşmalı olarak boşandı.

ŞİDDETE BOYUN EĞMEDİ

Eda Demirci, 2018 yılında şiddete uğradığını iddia ederek 1 milyon 200 bin lira tazminat ve aylık 15 bin lira nafaka istemiyle boşanma davası açmıştı.

Boşanma dilekçesinde ise, “Eşine kötü davranan İsmail Küçükkaya, otel görevlilerinin yanında kuaför yüzünden eşine bağırdı. Odadan kovulan Eda Demirci ağlayarak dışarı çıktı. Ailelerin araya girmesiyle düğün yapıldı” yazıyordu.

Aşk üçgeni!

Sunucu İsmail Küçükkaya, geçen ay Bodrum’da kız arkadaşı Halime Türkoğlu ile GÜNAYDIN tarafından görüntülenince telaşlanıp kaçmıştı.

Bu olayın ardından ilginç detaylar ortaya çıktı. Küçükkaya ile Türkoğlu’nun gittikleri sergide çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayınlandı.

Bunun üzerine sunucunun İstanbul’da yaşayan sevgilisi Selen Er’in kıskançlık krizine girdiği iddia edildi. Küçükkaya hemen arkadaşını arayıp fotoğrafları sildirdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git