Modern Salon Koltuk Takımları

Evlerimizin en çok özen gösterdiğimiz mekanları arasında yer alır salonlarımız. Konuklarımızı ağırladığımız ailelerin bir araya geldiği salonlarımızın tasarımı ve dekorasyonu oldukça önemlidir. Salonumuza seçeceğimiz mobilyalardır tarzımızı ve şıklığımızı yansıtan. Modern döşenmiş, şık tasarlanmış mobilyalarla birlikte güzel salonlar oluşturmak bizlerin elinde. Yemek takımından, halısına, perdesinden, aydınlatmasına kadar pek çok ayrıntıya yer verilir salonlarda ancak en göze çarpan unsurlar hiç şüphesiz salonumuz için seçtiğimiz koltuk takımı modelleridir. Koltuk takımlarımız salonumuzun en dikkat çeken eşyası olacaktır. Çünkü salona ilk girildiğinde herkes öncelikle kendisine oturacak bir yer bakar. Diğer teferruatlar oturulduktan sonra dikkatleri çekmeye başlar. Salon mobilyaları özelliklede salon koltuk takımları böylesine önemliyken araştırma yapmadan ilk koltuk takımını alıp evimize koyamayız. İsterizki tüm alternatifleri görelim. Bunu düşünerek sizler için galerimizde birbirinden şık birbirinden güzel ve çok modern salon koltuk takımlarının resimlerini paylaşıyorum.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen küçük resmin üzerine tıklayın.

Bu yıl salon koltuk takımlarında da renklerin büyülü dokunuşunu görüyoruz. Cıvıl cıvıl renk tonlarının birleşiminden oluşan salon takımları oldukça modern görünüyor. Sade renklerle pastel renk tonlarının birleşiminden oluşan koltuk takımları şıklıkla yarışırken yine tek renk tercih edenlerde unutulmamış. Onlar içinde beyazın, morun, kahverenginin şık duruşunu yansıtan güzel koltuk takımları tasarlanmış.

Salon koltuk takımlarına eklenen bir diğer yenilikte döşemelerinde ki canlılık ve modern çizgiler oluyor. Özellikle berjer koltuk modellerinin de koltuk takımlarının yanında kullanılması çok modern bir hava oluşturuyor. Salon mobilyalarına uygun bir berjer koltuk modeli ile harika bir salon oluşturabilirsiniz.

Salonlarında daha gösterişli daha lüks bir ortamı yansıtacak koltuklar görmek isteyenlerde unutulmamış. Altın kenarlı bembeyaz deri koltuklar, mor renkli şık koltuk takımları tam size göre.

Daha rahat daha sade modeller tercih ediyorsanız üç kişilik tek bir koltuk ve koltuğun minder döşemelerinın deseninden oluşan bir berjer koltuk modeli ile rahatlığı salonunuza da taşıyabilirsiniz. Köşeli koltuk modelleri de oldukça rahat ve şık koltuk modellerinden… Evinizin şıklığı daim olsun…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git