Bir Erkeğin Kadında Beğendi 10 Şey

Merhaba sevgili ziyaretçiler,

Bir erkeği etkilemek ve ilgisini çekmek için onca şey yapıp dikkat çekmeye çalışırız aslında erkeklerin görmek istedikleri o kadar basit şeylerdir ki ne süs tonca makyaj nede bir başka şey sadece en masum ve saf hallerimiz,
1. ) Erkek Arkadaşınızın Kıyafetini Giydiğinizde,
Süslü püslü kıyafetler mini etekler değil asıl erkekleri çıldırtan kendi kıyafetlerini giydiğiniz zamandır. İşte o zaman onların gözünde sahip olduğu kıyafetlerin içinde size de oluşan bir sahiplenme duygusuyla onu ele geçirirsiniz.
2. ) Spor Sonrasında En Doğal Halinle,
Sabah erken kalkmışız pijamalarımızla spor yapıyoruz terliyoruz ve makyaj yok süs püs yok parfümden eser kalmamış kendimizi itici ve iğrenç hissettiğimiz an erkeklerin düşünceleri hiç de öyle değil oysa onlara bu hallerimiz çok cekici geliyor.
3.)Utandıran Eski Fotoğraflar,
Lise çağımızda çekilmiş o zamanın verdiği ergenlik sivilcelerimiz ve daha fazlası ellerine aldıklarında bu fotoğrafı aman allahım deyip geri alıyoruz aslında o fotoğraf da ki halimizi erkeklerin hoşuna gidiyor.
4.)Çocuklara Karşı Olan Tutumun,
Her ilişkimizde aslında yaptığımız en büyük hata ve erkekleri korkutan şey olmamış çocuklara isim bulma aşkıdır. Daha ilişkinin neerye bile gideceği belli değilken çocuklarımıza isim bulmaya çalışırız. Bunun yerine çocuk olan bir yerde oyun parkında vs çocuklarla olan iletişimimiz erkeklerin dikkatini daha çok çeker ve hatta evliliği düşündürülür.
5.) Yemek Zevki,
Çok Fazla ugraşarak romantik bir yemek masada mumlar vs. sofra hazırlamak erkekleri kasar yerine makarnanı yapıp kanepede sohbet ederek anılarınızı konuşarak daha keyifli zaman geçirmeniz.
6.) Film Zevkimiz,
Çok yoğun duygusal filmler erkeklerin hoşuna gitmez daha çok iyi zaman geçirmek için film zevkinizi biraz fedakarlık yaparak seçin.
7.) Nasıl Yemek Yediğin,
Eğer yemek yerken çatal bıcak vs kullanıyorsan ve bunları kullanarak sexy göründüğünü düşünüyorsan yanılıyorsun. Asıl erkeklerin hoşuna giden yemeğe olan iştahını görmektir. sanki onlara bu iştah tüm hayata olan iştahını hatırlatır ve zevk verir.
8.) Erkeğin Ailesine Karşı Olan Sabrın,
Erkeğin ailesine karşı gösterdiğin saygı hal ve hareketlerin onun gözetimi altındadır. Bunu sakın unutma.
9.)Kendine Olan Özgüvenin.
Dik Duran ve özgüveni yüksek olan kadın erkeğe ihtiyaçları olmadığını gösteren kadın her zaman erkekleri etkiler
10.) Bakışların,
bir bakışla karşındakine ne demek istediğini duygularını anlatabilirsin ve tüm iletişimi bir bakış sağlayabilir ve Erkekler arkadaşınızı bir bakışla etkileyebilirsiniz.

Prenses…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git