Eski Türkiye güzelinin mutlu günü… Benim iyi huylu, güzel kızım! Ne ara büyüdün, daha dün gibi bu halin!

Yeryüzündeki bütün anneler için bir mucize evlatlarını dünyaya getirmekte diğeri de onların her geçen yıl bir yaş daha büyümelerini görmek…

Kimi zaman öyle olur ki, daha dün kucağında sallayıp ninniler söylediği o minicik bebeği, büyüyüp artık kendi ayakları üzerinde durabilen bir yetişkin olur… İşte o da özellikle anneler için biraz şaşkınlıkla karışık bir gurur duygusu getirir….

İşte tam da böyle bir duyguyu yaşadı Demet Şener. Eski eşi İbrahim Kutluay ile evliliğinden dünyaya gelen ilk göz ağrısı, kızı İrem Kutluay, 18 yaşına girdi.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN

Artık bir yetişkin olan İrem’in yeni yaşını Demet Şener, bir dizi fotoğraf ve duygu dolu satırlar eşliğinde kutladı.

1995 yılının Türkiye güzeli olan Demet Şener, İrem’in bebekliğinden bu yana geçirdiği değişimi ve büyümesini gözler eren fotoğraflarına mutluluğunu ve gururunu yansıtan satırlar ekledi.

Demet Şener, “Benim iyi huylu, zarif, güzel kızım” diyerek başladı paylaşımına. Sonra da şöyle devam etti: ” Yeni yaşın sana mucizelerle gelsin. Seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum. İyi ki benim kızımsın… Hep çok mutlu ol. İyi ki doğdun annem.”

İrem Kutluay’ın, yıllar geçtikçe annesine benzemeye başladığı da dikkatlerden kaçmadı. Demet Şener’in bu duygu dolu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda tebrik mesajı ve beğeni geldi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git