Modern ve Şık Düğün Pastası Örnekleri

Modern ve Şık Düğün Pastası Örnekleri
Düğünlerde artık vazgeçilmez olan lezzetlerden geleneksel düğün pastalarına görsel rengarenk dokunuşlar ve sonucunda ortaya çıkan harika şık pastalar..
Düğün hazırlıkları yapan çiftler artık özel günlerine özel bir pastayı da bu telaşelerinin içine katıyorlar, ağızda bırakacağı lezzet kültürel bir miras olarak günümüze kadar süregelen bu pastalara artık görsellikte eklendi.. Bu yüzden düğün pastaları artık büyük bir itina ile hazırlanır oldu katlı oluşlarının yanı sıra birde verilen desenlerde bir o kadar mükemmel, evlenen çiftler bu mutlu günlerini artık damaklarında kalan lezzetlerle de hatırlayacaklar, resimlerden de anlaşılacağı üzre görünümleri de çok şık bu pastaların, sizde bu pastaların arasında fikir edinip özel gününüz için harika bir seçim yapma konusunda yardım alabilirsiniz..
Manolyalarla süslenmiş, çiçek buketleri ile bezenmiş, inci taneleri serpiştirilmiş, kristal taşlar, gümüş ve altın ışıltısı verilmiş pastalar, fiyonklu, şeker drapeli, gülün asaleti, altının ihtişamı, çiçek süslemeleri, kelebeklerle bezenmiş harika pastalar, makoron ve bisküvilerle yapılmış harika pastalar, gelin damat figürlerini seçmek ve daha fazlasını görmek için galerimizdeki pastalara göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün, fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek İçin fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git