Saç Düzleştirirken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Merhaba Sevgili Ziyaretçiler,
Kadınların en çok önem verdikleri saçlarını farklı modellerde ve renklerde olan düz saç modellerini ve bu modellerin nasıl elde edebileceğini sayfamızda paylaşıyoruz. Birçok kadın bakımlı ve güzel gözüken saçlara sahip olmak ister ve çoğu da kısa sürede sahip olmak ister kimi kadın çalışmakta kimisi okul telaşı içinde ve farklı teleşlardan kuaföre gitmeye geniş zaman ayıramayan kadınların 15 dakika içerinde düz saçlara kavuşarak programlarına yetişebilmektedirler. Birçoğumuz saç düzleştiricisine sahibiz ancak bazı kadınlar saç düzşleştirmek için yanlış teknikler kullanmaktadır. öncelikle saç düzleştirmeden önce yıkanan saçlar doğru kurutulmalıdır. fön yukarıdan aşağıya doğru tutarak kalın saç fırçasıyla fön yapar gibi saçlar kurutulmalıdır. bu şekilde kurutma işlemini yaparsak eğer saçlarımızı dağılmadan düzleştirmeye hazır hale getirebiliriz.
Resimleri tam boy görmek istiyorsanız lütfen küçük resmin üzerine tıklayınız.

Bir sonraki işlemde ise kaliteli bir düzleştiriciye sahipsek eğer yüksek ısıda kısa sürede saçımızı düzleştirebiliriz. düzleştirirken saçlarımızı doğru şekilde ayırmış olmamız gerekiyor. doğru şekilde ayırdığımız saçlarımızı düzleştiricimiz ile kısa sürede düzleştirebiliriz. düzleştirici ile farklı şekiller yapabiliriz düzleştiricinin içine saçımızı yerleştirip kıvırarak çektiğimiz zaman saçlarımız su dalgası şeklini alacaktır. Yukarıdaki resimlerde düz saçların farklı modellerini ve renkleri yer almakta kısa düz saç perçemli kısa saç modeli uzun düz saç modeli yer almakta eğer saçlarınızı kendiniz düzleştiriyorsanız düzleştirdiğiniz saç üzerine küçük ip uçları ;
 1. Saçlarınızın dalgalanmaması için fön çekerken düz fırça kullanın.
2. Saçlarınızı kuruttuktan sonra fırçanıza çok az miktarda sprey sıkın ve tarayın bu şekilde saçlarınız parlaklığını koruyacaktır.
3. Saçlarınızın gün boyunca çok güzel kokmasını istiyiyorsanız saçlarınıza az miktarda parfüm sıkın ve saçlarınızı tarayın.
4. Elinize çok az miktarda bebek pudrası döküp saçlarınızı öne doğru eğip saç diplerinize yedirin

Bu teknikleri saçlarınızı fönlediğiniz esnada uygularsanız kalıcı ve çok güzel parlak saçlara sahip olabilirsiniz.

Prenses…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git